GESCHIEDENIS


Stichting Cyclocross Heerlen

De RaboRonde Heerlen wordt georganiseerd door Stichting Cyclocross Heerlen.
Daarnaast organiseert deze stichting diverse anderen evenementen in en rond Heerlen.
Tot 2016 organiseerde de stichting jaarlijks de ‘Internationale Cyclocross’ in Heerlen op het bekende parcours Hellegat. De stichting heeft in 1999, 2004 en 2010 het ‘NK Veldrijden Heerlen’ georganiseerd.

De organisatie werkt jaarlijks samen met de UCI, de KNWU en de Gemeente Heerlen.
Naast de wieleractiviteiten zet de stichting zich jaarlijks in voor de ‘Open Monumentendag Heerlen’.


Erepodium Heren

2019

Mike Teunissen

Koen de Kort

Roy Curvers

2018

Tom Dumoulin

Wout Poels

Ramon Sinkeldam

2017

Ramon Sinkeldam

Jos van Emden

Marco Minnaard

2016

Wout Poels

Stef Clement

Dylan Groenewegen

2015

Simon Geschke

Wout Poels

Bram Tankink

2014

Tom Dumoulin

Sebastian Langeveld

Niki Terpstra

2013

Lars Boom

Tom Dumoulin

Koen de Kort

2012

Rob Ruijgh

Tom Dumoulin

Bram Tankink

2011

Andy Schleck

Pierre Rolland

Wout Poels

2010

Karsten Kroon

Maarten Tjallingii

Johnny Hoogerland

2009

Alberto Contador

Alessandro Ballan

Laurens ten Dam

2008

Mark Cavendish

Gert Steegmans

Bram Tankink

2007

Thomas Dekker

Steven de Jongh

Bram de Groot

2006

Oscar Freire

Robbie McEwen

Joost Posthuma

2005

Mickael Rasmussen

Oscar Pereiro Sio

Leon van Bon

2004

Marc Lotz

Robbie McEwen

Thor Hushovd

2003

Servais Knaven

Leon van Bon

Bradley McGee

2002

Robbie McEwen

Michael Boogerd

Bram Schmitz

2001

Jan Koerts

Laurent Jalabert

Marc Lotz

2000

Erik Dekker

Servais Knaven

Geert Verheijen

1999

Lance Armstrong

Kurt van de Wouwer

Maarten den Bakker

1998

Max van Heeswijk

Jens Heppener

Servais Knaven

1997

Michael Boogerd

Jan Ullrich

Raymond Meys

1996

Jeroen Blijlevens

John Talen

Max van Heeswijk

1995

Frans Maassen

Erik Zabel

Wiebren Veenstra

1994

Adri van de Poel

Djamolin Abdoejaparov

Silvio Martinello

1993

Danny Nelissen

Gert Jacobs

Bo Hamburger

1992

Ad Wijnands

Jelle Nijdam

Guido Bontempi

1991

Frans Maassen

Henk Lubberding

Uwe Raab

1990

Peter Winnen

Jelle Nijdam

Erik Breukink


Tijdrit Heren

2019

Lars Boom

2.19.39

2018

Jaap Kooijman

2.22.41

2017

Jos van Emden

2.22.90


Erepodium Dames

2019

Roxane Knetemann

Katharine Hall

Franziska Koch

2018

Coryn Rivera

Pauliena Rooijakkers

Leah Kirchmann

2017

Annemiek van Vleuten

Chantal Blaak

Pauliena Rooijakkers

2016

Chantal Blaak

Anouk Rijff

Ilona Hoeksma

2015

Chantal Blaak

Anna van der Breggen

Kyara Stijns

2014

Ellen van Dijk

Iris Slappendel

Liesbeth de Vocht

2013

Liesbeth de Vocht

Anna van der Breggen

Pauliena Rooijakkers

 

 

 

 

Para-Cycling

2019

Heren H5/Open

Mitch Valize

Johan Reekers

Roel Bruijn

Vrouwen H5/O

Laura de Vaan

Chantal Haenen

Yvette Röttger

Mannen H4

Stefaan Vanhaverbeke

Chiel Albers

Sander Smit

Vrouwen H1-4

Laurence VandeVyver

Melanie Helweg

Sabine Gijzen

Mannen H3

Edward Maalouf

Mark Mekenkamp

Aaron Van der Meeren

Mannen H1-2

Bart Paulissen

-

-